Ahmet Takan: İmralı’da trafik yoğunlaşmış

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, Erdoğan’ın “Edirne’deki İmralı’ya hesap verecek” açıklamasını hatırlattığı yazısında, “Abdullah Öcalan’ın sefa sürdüğü İmralı’da trafik yoğunlaşmış” dedi.

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkati çeken, “Edirne’deki İmralı’ya hesap verecek” açıklamasını hatırlattığı yazısında, “Abdullah Öcalan’ın sefa sürdüğü İmralı’da trafik yoğunlaşmış” dedi.

Ahmet Takan’ın ‘Tüy diktiler!’ başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Gergin geçen haftayı önemli bir kulis bilgisi ile kapatalım. Geçen aydan beri gündemde kalan, AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın “Edirne’deki İmralı’ya hesap verecek” sözleri üzerine yaşanan gelişmelere de ışık tutsun!

Ankara’nın derin kulislerinde konuşulanlara göre, bebek katili Abdullah Öcalan’ın sefa sürdüğü İmralı’da trafik yoğunlaşmış… Nevruz’da okunması için yeni bir mektup yoldaymış. İddialara göre, terörist başının mektubunu bu sefer avukatları okuyacakmış. Bakalım, mektubun içinden bu sefer neler çıkacak? Öcalan, taleplere ne kadar cevap verebilecek? Ve yeni talepleri ne olacak?”

2583840cookie-checkAhmet Takan: İmralı’da trafik yoğunlaşmış

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen + 11 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.