Ata Pera Diş Hastanesi dentistleri DAY MER park şenliğinde

İstanbul’un önde gelen diş hastanelerinden Ata Pera dentistleri 3 Temmuz günü Clissold Park’ta gerçekleşecek 33. DAY MER Kültür ve Sanat Festivali Park Şenliği’nde diş sorunu yaşayanları görecek ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.

Ata Pera Diş Hastanesi İngiltere sorumlusu ve marketing meneceri Dt. Yavuz Özgül, Ata Pera’nın son teknolojiyi kullanan bir hastane olduğunu belirterek, yurtdışından gelecek hastalar için hem çok hızlı hem de çok ekonomik çözümler ürettiklerini söyledi.

Dt. Özgül, 2004’ten bu yana müşteri memnuniyeti odaklı ağız ve diş sağlığı tedavisinde çalıştığını belirterek, Ata Pera’yı şöyle tanıttı:

“Tüm ekimiz ile birlikte hastalarımızın tedavi süreçlerinde, tüm aşamalarında yanlarında bulunmaktayız.  Ata Pera Dental Hospital olarak 23 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman 10 doktorumuzla, İstanbul’un merkezi Taksim’de Ağız ve Diş sağlığı hizmetleri vermekteyiz.”

Ata Pera’nın pek çok ülkeden gelen hstalara hizmet verdiğini belirten Dt. Özgül, “Hastanemiz İstanbul Taksim’de İngiltere Başkonsolosluğu’na (Kamerhatun Mah.  Kamerhatun Cad. No 7 Beyoğlu ) çok yakın.  Hastalar 0212 244 45 49 ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirler, ayrıca atapera.com adresinden whatsapp telefonumuza ulaşabilirler” dedi.

Dt. Özgül, “Hangi tedavileri yapıyorsunuz?” sorumuzu da şöyle yanıtladı:

“Uzman doktor kadromuzla tüm diş hekimliği işlemlerinin hepsini başarıyla yapmaktayız: Dental implant tedavileri, ileri cerrahi işlemler, zigomatik implantlar, gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği, vb. Ayrıca kendi bünyemizde bulunan laboratuarımız sayesinde tedavilerimizi daha güvenle ve hızlı şekilde yapabilmekteyiz.

İmplant cerrahisini çok tecrübeli çene cerrahımız doktor Bora Öncü yapmaktadır.  Ayrıca protez uzmanlarımız, estetik diş hekimi doktorlarımız ile hastalarımıza kaliteli tedaviler sunabilmekteyiz.

Bununla birlikte diş hekimi korkusu olan veya tedavilerini genel anestezi altında uyutularak yaptırmak isteyen hastalarımız için özel ameliyathanemiz bulunmaktadır. Hastanemizde ve laboratuarımızda son teknoloji cihazları ve ekipmanları kullanmaktayız.

Özellikle hastalarımız için güven çok önemli olduğundan tedavilerinin sonunda garanti belgelerini ve sertifikalarını mutlaka veriyoruz.”

“İngiltere’de ne gibi çalışmalar yapmaktasınız?” sorusunu da Dt. Özgül, “Diş doktorumuzla birlikte, diş tedavisine ihtiyacı olan hastalarımıza ücretsiz danışmalık hizmeti vermekteyiz. Sonrasında İstanbul’da tedavi süreçlerinin nasıl olacağı konusunda da sürekli bilgilendirmeler yapmaktayız.  Ata Pera dentistleri 3 Temmuz günü Clissold Park’ta gerçekleşecek 33. DAY MER Kültür ve Sanat Festivali Park Şenliği’nde diş sorunu yaşayanları görecek ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek. Hızlı ve ekonomik tedavilerinde zamandan kazanmak isteyen toplum üyelerini park şenliğindeki standımıza bekliyoruz” diye yanıtladı..

Dt. Özgül,  “Kliniğinize gelecek hastalarınıza ne gibi imkanlar sunmaktasınız?” sorusunu da şöyle yanıtladı:

“Özellikle kliniğimizde kendi ana dilleri gibi İngilizce, Almanca ve İbranice bilen ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Ayrıca gelen hastalarımızı havalimanından karşılıyoruz ve transferlerini sağlıyoruz ve tedavi süreleri boyunca ücretsiz konaklama hizmeti vermekteyiz. Bu süreçlerin organizasyonu için hastalarımızın yetkili arkadaşlara ulaşmaları yeterlidir.Tüm hastalarımız hastanemizin websitesinden ve sosyal medya hesaplarından bizlere 24 saat ulaşabilirler.”

İstanbul’un önde gelen diş hastanelerinden Ata Pera

 

2615690cookie-checkAta Pera Diş Hastanesi dentistleri DAY MER park şenliğinde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − twelve =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.