‘Atatürk Havalimanı’ndaki korsan yıkıma ara

İYİ Partili İBB Meclis üyesi Ali Kıdık sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Atatürk Havalimanı’ndaki yıkımın korsan olduğunu ve ara verildiğini açıkladı.

İYİ Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Grup Sekreteri ve İBB Meclis üyesi Ali Kıdık İstanbul Havaalanı’nın Birleşik Arap Emirlikleri’ne satışı için Atatürk Havaalanı’nın yıkılmasına hız verildiğini iddia etmiş ve Atatürk Havalimanı’nda yaşananları sosyal medya hesabından kamuouyu ile paylaşmıştı.

İstanbul Havalimanı’nın kullanıma başlanmasının ardından kapatılan Atatürk Havalimanı’nda yapılması planlanan Millet Bahçesi projesi için yıkım başlaması kamuoyunun tepkilerine ve CHP, İYİ parti başta olmak üzere siyasi partilerin, yurttaşların protestolarına neden olurken yeni bir gelişme yaşandı.

ALİ KIDIK “KORSAN YIKIMA” ARA VERİLDİĞİNİ AÇIKLADI: RESMİ YAZI BEKLENECEK
İYİ Partili İBB Meclis üyesi Ali Kıdık sosyal medyadan yaptığı paylaşımda yıkımın korsan olduğunu ve ara verildiğini açıkladı.

İYİ Partili İBB Meclis üyesi Ali Kıdık, “Atatürk Havalimanı’ndaki yıkım faaliyetlerine ara verildi. Yıkımın herhangi bir resmî evraka dayanmadan başladığı ortaya çıktı. Resmî yazı gelene dek korsan yıkıma ara verildi.” ifadelerini kullandı.

2607330cookie-check‘Atatürk Havalimanı’ndaki korsan yıkıma ara

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.