Beki İkala Erikli öldürüldü

“Melekler ile Yaşamak” adlı kitabın yazarı Beki İkala Erikli, Beyoğlu’da, ofisinin bulunduğu apartmanın girişinde kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın tarafından kurşunlanarak öldürüldü. Saldırgan, olay yerinden yaya olarak kaçtı.

Kabataş Ömer Avni Mahallesi İnebolu Çıkmazı’ndaki Saadet Apartmanı’nda meydana gelen olayda, Beki İkala Erikli, seminer vereceği ofisine gitmek asansöre yöneldiği sırada, bina içinde bulunan kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın tarafından silahlı saldırıya uğradı.

BEKİ İKALA ERİKLİ’NİN VÜCUDUNA ÜÇ KURŞUN İSABET ETTİ 

Kimliği belirlenemeyen kadının tabancasından çıkan 3 kurşunla vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Erikli, kanlar içinde yere yığıldı. Saldırgan kadın ise yaya olarak olay yerinden kaçtı.

Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar olayın olduğu yere geldi. Hareketsiz şekilde yerde yatan Erikli’yi gören vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahalede bulundu.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Tüm çabalara rağmen Erikli, olay yerinde hayatını kaybetti.

Polis ekipleri saldırganın kaçış yönü ve kim olduğunu tespit etmek için apartmanın girişindeki ve sokak içerisindeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Olay yeri inceleme ekipleri apartmanın girişinde çalışma yaptı.

Polisin olay ile ilgili soruşturması devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.