‘’Bir elin nesi var…’’

Turkish Forum, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Türklerin, Türk asıllı Amerikalıların ve Amerikalı Türk dostlarının 1993 yılında temelini attığı ve su anda dünyanın beş kıtasına dağılmış, birçok ülkede yerel çalışma grupları ile örgütlenmiş Türkiye dışında yaşayan Türk’lerin büyük bölümüne ulaşan gönüllü çalışan bağımsız bir sivil toplum örgütüdür. Turkish Forum, kar amacı gütmeyen, döner sermayesi olmayan, kurulduğundan bu yana Türkiye ve Türk toplumunun hizmetinde olmuş, nice başarılı projelerin ve kampanyaların gerçekleşmesinde başrolü oynamış, moral ve heyecanı yüksek, toplumun maddi ve manevi desteği ile ayakta duran ABD’de kayıtlı Türkiye Cumhuriyeti tarafından da tanınan bir organizasyondur.

Turkish Forum’un misyonu Türkiye Cumhuriyetinin dünyaya tanıtılmasında öncü rol oynamak olduğu kadar tarihe ışık tutmak ve kitleleri bilgilendirmektir. Turkish Forum dünyayı saran haber ağı ve pek çok ülkedeki alt örgütleri sayesinde, Türkiye ile ilgili haberlerden dünyaya dağılmış Türkler ve dostlarını haberdar edip, yerel yönetimlerde daha aktif hale gelmelerini amaçlar. Bulunduğu bölge ve ilgili konularda araştırmalar yaparak, fikirler geliştirir. Türk toplulukları arasındaki irtibatı ve iletişimi güçlendirerek farklı ülkelerde dağınık vaziyette bulunan Türk’lerin ve dostlarının örgütlenerek güçlenebilmesini hedefler.

Bu amaçları doğrultusunda Turkish Forum, ERMENİ YALANLARINA ve bu yalanları ABD de kanunlaştırma çabalarına son vermek için dünyada tüm kitlelere
ulaşmak ve desteğini almak üzere bir kampanya düzenlemiştir. Amerikada kökleşmiş Türk kuruluşları yıllardır kendilerini savunacak kampanyalar üretmektedirler .. Ve her kampanyanın sonunda Amerikan Ermeni lobisi, dünya çapındaki diasporasından destek alarak yeni bir karşı kampanya ile ve daha sağlam bir şekilde harekete geçmektedir.

Ermenilerin dünyayı aldatan bu tavırlarına ‘’sözde soykırım’’in 100. yılı gelmeden bir son vermek için Turkish Forum seri halında kampanyalar düzenlemiştir .. Bu üretilen yalanlara son vermek hepimizin en önemli görevlerinden birisidir. Kampanyamızın birincil amacı Türk tezini kabul ettirmek ve dünyaya gerçeği bir kere daha haykırmaktır. Ermenilerin 1915 de katlettiği ve kemikleri bulunmuş 600 bin Türkün ve Karabağda şehit olan kardeşlerimizin, tecavüze uğrayıp öldürülen kadınların, doğmadan öldürülen bebeklerin suçluları toplu katliam işlemişler ancak dünyanın gözü önünde inkar etmektedirler.

Bu acımasız katliamlarda yaşamlarını kaybedenlerin sizden beklediği bir görevdir bu kampanyalara katılım. Bu sizin onlara olan şeref ve yaşam borcunuzdur. Bu sizin çocuklarınızın alınlarının açık yürümeleri için yapacağınızz en kutsal görevdir.

Kampanyanın sonuçları Beyaz Sarayia ve Amerikan senatosuna sunulacak ve bu şekilde Ermeni lobisinin başlattığı kanun tasarısının Senatoda red edilmesi sağlanacaktır. Bunu gerçekleştirmek için 5 Mayıs’a kadar 100 bin imzaya erişmemiz gerekmektedir.

LÜTFEN BUGÜNÜN BU İŞİNİ YARINA BIRAKMAYIN .. ZAMANA KARŞI YARIŞIYOR VE DESTEĞİNİZLE BAŞARMAK İSTİYORUZ.
AŞAĞIDAKİ ADRESDEN KAMPANYAYA İSMİNİZİ VE KISA ADRESİNİZİ YAZARAK KATİLİN .. Bilgisayarınızın tarayıcısına bu adresi girmeniz yeterli: Kampanya linki sizi yönledirecektir.

www.turkishforum.com.tr

768290cookie-check‘’Bir elin nesi var…’’

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.