Boris Johnson salgın bitiş tarihini açıkladı

Salgın döneminde uygulamalarıyla eleştiri oklarına hedef olan Başbakan Boris Johnson, koronavirüsten kurtuluş için tarih verdi!

Koronavirüs salgının başlamasına müteakip aldığı gecikmeli ve tartışmalı önlemler nedeniyle eleştirilere hedef olan Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson, salgından ülkesinin kurtuluş tarihini açıkladı.

İngiltere’yi zor günlerin beklediğinin altını çizen Boris Johnson, “Gelecek yılın ortalarında koronavirüsü geride bırakmış olacağız” dedi.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, ülkenin koronavirüsü gelecek yılın ortalarına doğru geride bırakmış olacağına inanıyor. Johnson, buna rağmen ülkeyi zorlu zamanların beklediğine dair uyarılarda da bulundu.

Başbakan Johnson, daha önce yaptığı açıklamalarda da Noel dönemine kadar hayatın büyük oranda normale dönmesini umduğunu söylemişti.

Sosyal mesafe kısıtlamalarının ne zaman sona ereceğine dair bir tahminde bulunamayacağını söyleyen Johnson, bu durumun, ülkenin virüsü durdurma becerisine bağlı olacağını ifade etti.

Geçen haftalarda halktan gelen soruları yanıtlayan Başbakan, bir metre kuralı gibi sosyal mesafe kısıtlamalarının en erken Kasım ayında kaldırılmasının mümkün olabileceğini de belirtmişti. eurovizyon.co.uk/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.