CeBIT zamanı

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek fuar için, 12 tematik bölüm hazırlandı.

Avrasya’nın en büyük dijital ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia 2009’da, onuncu yıla özel projeler yer alacak.

Avrasya’nın En Büyük İş Geliştirme Platformu

Türk şirket ve girişimcilerinin küresel rekabetin güçlü oyuncuları arasında yerini alması için büyük bir fırsat sunan Avrasya’nın en büyük iş geliştirme platformu CeBIT Bilişim Eurasia, geçen yıl 70 bini profesyonel olmak üzere toplam 159 bin 302 kişi tarafından ziyaret edilmişti.

CeBIT Bilişim Eurasia’da, krizde açılan yaraların bilişim teknolojileri ile nasıl sarılacağının gözler önüne serileceğini vurgulayan fuar yöneticileri, “İş Dünyası”, “Tüketici Elektroniği” ve “Dijital Yaşam” olmak üzere 3 ana bölümden oluşan CeBIT Bilişim Eurasia 2009’un, önceki yıllardan farklı olarak bu yıl iş dünyası bölümündeki yeniliklerle ve uluslararası katılımda görülen artışla ön plana çıkacağını belirtiyor.

CeBIT Krize Rağmen Büyüdü

Aralarında Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Kore, Rusya’nın da bulunduğu toplam 22 ülkeden uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin bulunacağı CeBIT Bilişim Eurasia’da kurumların işlerini büyütmek ve farklı pazarlara açılmak için büyük bir fırsat yakalayacakları vurgulanıyor.

Düzenlenen basın toplantısında global ekonomik krize rağmen belirledikleri hedeflere ulaştıklarını söyleyen HİFAŞ Fuar yetkilileri, CeBIT Bilişim Eurasia 2009’un katılımcı sayısı ve yabancı katılımcı gibi konularda krize rağmen büyüme gösterdiğine dikkat çekiyor.

Fuarda, 3G’ye Ait En Yeni Ürünler de Yer Alacak

Toplam 60 bin metrekare alanda 12 tematik bölümde hazırlanan CeBIT Bilişim Eurasia;daki yenilikler hakkında da bilgi veren HİFAŞ Fuar yetkilileri, Türkiye’de, Türk mühendislerce yapılan Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra iletişimde yeni bir dönemi başlatan 3G dünyasına ait en yeni ürünlerin de yer alacağı fuarda, tüketicilere yönelik teknoloji ürünlerinin çeşitli indirim ve düzenlenen kampanyalarla satın alınabileceğini belirtiyor.

Farklı sektörlere yönelik kurumsal çözümlerin tanıtılacağı İş Dünyası salonlarında ticari yazılımlardan, mobil iş çözümlerine, bankacılık ve finans uygulamalarından telekom altyapısı ve Ar-Ge teknolojilerine kadar birçok konu ele alınacak. Tematik bölümlerin yanı sıra forum alanlarıyla geleceğin iş dünyasının masaya yatırılacağı CeBIT Bilişim Eurasia ile aynı mekanda, Avrasya’nın en büyük uydu iletişimi, yayıncılık ve TV sektörü fuarı olan Broadcast, Cable & Satellite Eurasia 2009 da fuarın 8, 9 ve 10;ncu salonlarında gerçekleşecek.

Son yılların en gözde ürünleri arasında yer alan dizüstü bilgisayarları için geliştirilen 3G uygulamalarının yanı sıra en yeni donanım, biometrik sistem, ofis ekipmanı ve yazılımların sergileneceği “İş dünyası” bölümünde, şirketler uluslararası arenada iş birliği yaratma fırsatı bulacak.

CeBIT Bilişim Eurasia 11 Ekim 2009 Pazar günü sona erecek.

1220910cookie-checkCeBIT zamanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + sixteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.