Dişlerinizi evinizde 2 dakikada beyazlatın

Bunlar hem daha az para harcamanıza neden olur hem de ticari ürünlerin sonuç alabilmek için her zaman yaptığı gibi doğrudan dişlerinize karşı saldırıya geçmezler.

diş beyazlatma

Kızkıza com sizlere 2 dakikada dişlerinizi beyazlatabileceğiniz iki ayrı çözüm sunuyor. Kullandığınızda sonuçlara inanamayacaksınız.

İki seçeneğiniz var :

Birinci Seçenek : Bir çorba kaşığı karbonat ve bir tam limonun suyunu alıyorsunuz, ufak bir kaba karbonatı boşalttıktan sonra limon suyunu döküyorsunuz. İki dakika bekleyip güzelce karıştırıyorsunuz ve elde ettiğiniz bulamaçı dişlerinize uyguluyorsunuz. Dişlerinizde 30 dakika tuttuktan sonra ağzınızı güzelce çalkalayıp, dişlerinizi fırçalıyorsunuz.

İkinci Seçenek : İki adet çileği alıp güzelce eziyorsunuz ve bir çay kaşığı karbonat ile karıştırıyorsunuz. Kaynaşmaları için 2 dakika bekliyorsunuz ve bu karışımı dişlerinize uygulayıp 5 dakika bekliyorsunuz. Süre bitince ağzınızı bol su ile yıkayıp dişlerinizi fırçalıyorsunuz.

Siyah noktalarınızdan 3 dakikada kurtulun

Siyah noktalar çok yaygın bir problemdir. Genellikle yüzümüzde ve daha da çoklukla burun ve çevresinde yer alırlar. Sağlığımıza kötü bir etkileri yoktur ama görünüm olarak hoş olmadıkları için onlardan kurtulmak isteriz.

Siyah noktalardan kurtulmanın birçok yolu var elbette. Ama sizlere önereceğimiz ve evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz bu karışım ile 3 dakikada bütün siyah noktalarınızı temizleyebileceksiniz.

Tüm gereksiniminiz biraz bal, biraz toz tarçın ve pamuk. Tarçın ile balı karıştırın ve siyah noktalarınızın yoğun olduğu bölgelere uygulayın. Sonra bu karışımı uyguladığınız bölgeleri pamuk ile kapatın ve 3 dakika bekleyin.
Pamuğu kaldırdığınızda bütün siyah noktalarınızın pamukla beraber sizi terk ettiğini göreceksiniz. Güzelce yıkayın ve nemlendirici krem sürün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × five =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.