Diplomat Travel’den ‘Erken Rezervasyon, Uygun Ücret’ Çağrısı

Firmanın Direktörü Özkul Beyzade yaptığı açıklamada, geride kalan sezon öncesi birçok tatilcinin geç rezervasyon nedeniyle yüksek ücretler ödediğine dikkat çekerek, yeni tatil planı yapanların erken rezervasyon ile uygun ücret ödeyerek bu isteklerini yerine getirebileceklerini hatırlattı.

Türk Hava Yolları’nın 2018 yaz dönemi ücretlerinin açıklandığına işaret eden Özkul beyzade, uygun ücretlerden yararlanmak için erken demeden tatil ve seyahat rezervasyonlarının şimdiden yapılabileceğinin altını çizdi.

Beyzade açıklamasında, “Diplomat Travel olarak , sizlere tavsiyemiz rezervasyonlarınızı mümkün olduğu kadar erkenden yapmanız .Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız bir okadar tasarruf etmiş olursunuz. Bu tavsiyelerimiz sadece uçak biletleri rezervasonları için degil,  paket tatiller için de geçerlidir. Paket tatillerinizi taksitle ödeme imkanları da tarafımızdan sizlere sunulmaktadır” diyerek, yeni sezon uçak bilet fiyatlarını açıkladı:

Diplomat Travel’in Temmuz ve Ağustos 2018 fiyatlarından bazıları şöyle:

İstanbul: £165.00
Ankara , İzmir , Antalya,  Bodrum ve Dalaman: £225.00
Adana , Gaziantep ve Kahramanmaraş : £275.00

Beyzade, Diplomat Travel’in, ‘Tatil Herkesin Hakkı’ sloganı ile sadece Türkiye ve KKTC değil dünyanın her yerine en uygun uçak biletleri ile hizmet sunduklarını sözlerine ekledi.

2124300cookie-checkDiplomat Travel’den ‘Erken Rezervasyon, Uygun Ücret’ Çağrısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.