Filiz Tosyalı’dan yaşam koçluğu üzerine

Liman Yayınlarından çıkan ve 160 sayfadan oluşan “Annem Babam Yaşam Koçum” adlı kitap, çocuğunuzu daha iyi anlamanıza ve onunla daha iyi iletişim kurmanıza yardımcı olmak için hazırlandı. 


Pedagog Ayşen Özenç, bu kitap için “elinizin altında her an bulunması gereken bir sağlık ansiklopedisi” tanımlamasını yapıyor ve devam ediyor:


“Duygularımızın yoğun olduğu anlarda karar veremediğimiz ya da yanlış adımlar atarak istemediğimiz sonuçlar doğurmamak için bize yardımcı olacak bir dost. Kimi zaman derin bir nefes aldığımızda aklımıza gelecek bir gülümseme ile daha pozitif, kimi zamansa toplumca doğru olarak bilinen ama aslında istemediğimiz sonuçlara götüren ikilemlerde yol gösterici. Yaşamınızı en çok etkileyecek kişi sizsiniz. Ve size armağan edilen bu yaşamı, daha kaliteli yaşamak sizi size daha iyi anlatmak için kaleme alınmış bu satırlarda kendinizden ve çevrenizden birçok parça bulacaksınız. Keşfettiğiniz her satırı, hayatınızda bir yerlerde uygulama şansı yakalayacaksınız. Sevgili Filiz Tosyalı yaşam koçluğu deneyim ve uygulamaları ile bize bu metinlerle yaşamımızdaki sorunları üstesinden gelebilme örnekleri sunuyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.