Haluk Levent: Onur Şener’in katil zanlıları bürokrat

cumhuriyet.com.tr – Ankara Çayyolu’ndaki bir mekanda üç kişi, istekte bulundukları şarkıyı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları Onur Şener’i öldürdü. Olayla ilgili üç kişi gözaltına alındı. Sanatçı Haluk Levent, saldırganların kimliğine ilişkin açıklamada bulundu.

Müzisyen Onur Şener’in öldürüldüğü korkunç olay, dün gece saatlerinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir mekânda meydana geldi.

İddialara göre, mekânda bulunan ve henüz kimlikleri belirlenemeyen üç kişi, müzisyen Onur Şener’den şarkı isteğinde bulundu. Müzisyen Onur Şener ise şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine üçkişi, mekân kapanışı sırasında müzisyen ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda üç kişi, Onur Şener’e şişelerle saldırırken ortalık savaş alanına döndü. Kırılan cam şişeler Onur Şener’in boynuna saplanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri kavgada ağır yaralanan Onur Şener’i hastaneye sevk etti. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Onur Şener kurtarılamadı. Polis, olayla ilgili üç kişiyi gözaltına aldı.

HALUK LEVENT’TEN AÇIKLAMA
Öte yandan Haluk Levent, acı olay sonrası taziye mesajını paylaşarak, “İnanamıyorum. Onur! Güzel kardeşim! Nasıl kıydılar sana? Hem de bir istek şarkı için! Nereye gidiyoruz belli değil, belli değil halimiz…” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra yeni bir paylaşım yapan Levent, şunları yazdı:

“Şimdi Ahbaplar bildirdi. Katillerden ikisi Çalışma Bakanlığı’nda müfettiş, bir tanesi TAI da çalışıyor. Daha da şoktayım. Onur’un yüzünü bardaklarla parçalamışlar.

  • ALİ G. çalışma bakanlığı bürokrat
  • İLKER K. çalışma bakanlığı müfettiş
  • SEMİH S. TAİ’de mühendis”
2637120cookie-checkHaluk Levent: Onur Şener’in katil zanlıları bürokrat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.