Minimalist banyolar için Quadra

GROHE Cosmopolitan koleksiyonu içerisinde yer alan Quadra’nın cesur profili, kadife siyah, ay beyazı ve kromdan oluşan renk alternatifleri ile güçlü bir duruşa sahip. GROHE’nin tasarım felsefesi ile bütünleşen seri, ay beyazı ile yalınlığın, kadife siyahı ile zamansızlığın modern bir sunuşunu sergiliyor.

Minimalist çizgilere sahip Quadra serisi, sifon kumandalı, yüksek ve duvardan ankastre bataryaları ile farklı lavabo modelleri için seçenek sunuyor. Banyolarınızda tasarım özgürlüğü sağlayan ankastre duş/banyo bataryaları, ayarlanabilir su akış özelliği ile kartuş üzerinden su akışının sınırlandırılabilmesine imkan tanıyor. Ondus el duşu ile kombine edilebilen
banyo/duş bataryaları, Skate Cosmopolitan renkli cam panelleri ve Nova Cosmopolitan baskılı rezervuar panellerinin siyah, beyaz ve yeşil renkleri ile banyolarda bütünlük yaratıyor.

GROHE SilkMove® teknolojisine sahip seri, kullanım ömrü boyunca mükemmel performansı garantiliyor. GROHE StarLight® teknolojisi sayesinde ürünler, ilk günkü temizlik ve parlaklıklarıyla banyolarda ışıldarken, GROHE EcoJoy® teknolojisi ile mükemmel su akışı ve tasarrufu sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.