“İnönü’nde tek güç Beşiktaş’tır”

Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla taraftarlara seslenen Demirören, Beşiktaşlılığın insana huzur veren 106 yıllık çok güçlü bir bağ olduğunu belirtti. Demirören şunları kaydetti:

”Bu bağın yıllar içinde oluşturduğu taraftar kültürüyle Beşiktaşlılar, kulüplerine, futbol takımına ve renklerine gönülden ve inançla bağlanmışlardır. Beşiktaşlı olmanın getirdiği bu güçlü bağı zaman zaman zayıflatmak cüretini gösteren kişi ve gruplar çıkacaktır. Takımını desteklemeye gelen her bir Beşiktaşlı taraftarıma zarar vermeye çalışan bu kişi ve gruplara karşı, gereken tüm ciddi önlemler alınacaktır. Bununla birlikte tribünlerimize sızarak zapt edilemez ve yıkıcı davranışlar içerisinde tutum sergileyerek, taraftar kimliğine, kulüp imajına ve marka değerine zarar vermek isteyenlere karşı tüm Beşiktaşlılar dikkatli olmalı ve kenetlenmelidir.”

”Sevgili Beşiktaşlılar, oyuna gelmeyin, bölünmeyin” diyen Demirören, ”İnönü Stadyumu bizlerin birbirine sevgi ve saygı ile bağlılığımızı yaşadığımız yuvamızdır. İnönü Stadyumu Beşiktaşlıların aileleriyle, eşleriyle, çocuklarıyla kendilerini güven içinde hissettikleri özel bir mekandır. Bu birliktelik içerisinde her bir Beşiktaşlımın sadece demokratik olan tepkilerini saygıyla karşılıyorum.

Sizleri yanlış yönlendirmeye çalışanlara karşı daha güçlü kenetlenmeye davet ediyorum. Beşiktaşınıza ve ortak olduğunuz değerlere sahip çıkın. Zor günleri kolaylaştırın, Beşiktaş sevginizi, birbirinizle, kulübünüzle bu değerli formayı giyerek sizlere hizmet eden oyuncularınızla paylaşın. Futbolcularımız bizim değerlerimizdir. Formamızı temsil eden her sporcuya sahip çıkmak, renktaşına sahip çıkmak, kulübüne sahip çıkmak her Beşiktaşlının asli görevidir” dedi.

726040cookie-check“İnönü’nde tek güç Beşiktaş’tır”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + eighteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.