Özgür Özel’den bomba iddia: Süleyman Soylu FETÖ’nün zamanında B planıydı

CHP’li Özgür Özel’den Sedat Peker’in açıklamalarının hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında flaş FETÖ iddiası.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Halk TV’de katıldığı programda organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in açıklamalarının hedefindeki İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

CHP’li Özgür Özel, Halk TV’de Şirin Payzın’ın sunduğu Sözüm Var programında gazeteciler Barış Terkoğlu ve Emin Çapa ile birlikte Süleyman Soylu’nun siyasi yolculuğunu değerlendirdi.

CHP’li Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Demokrat Parti Genel Başkanı olduğu dönemde terör örgütü FETÖ’nün zamanında B planı olduğunu iddia etti.

İşte Erdoğan’ın Süleyman Soylu’nun yerine İçişleri Bakanlığı’na getirmeyi düşündüğü isimİşte Erdoğan’ın Süleyman Soylu’nun yerine İçişleri Bakanlığı’na getirmeyi düşündüğü isim

Özgür Özel’in Süleyman Soylu ile ilgili çok konuşulacak açıklamaları şöyle:

“Şimdi Fethullah Gülen cemaati ile AKP’nin etle tırnak olduğu günler bitmiş. Recep Tayyip Erdoğan dershaneler üzerinden meydan okumuş. Ve Fethullah Gülen cemaatinin bir B planına ihtiyacı var.

O B planı olarak Süleyman Soylu’nun sürekli Fethullahçılar tarafından refere edildiğini, hep bir üst göreve teşvik edildiği görüyoruz. Ve Süleyman Soylu’nun Fethullahçılarla kurduğu ilişki…

Gözaltına alınanla, tutuklu olanlarla kurduğu ilişki… O kişilerin daha sonra sihirli değnek değmişcesine, bazı yerlerden kendilerini kurtarmalarını gördükçe bu iddia boş bir iddia değil.”

2520830cookie-checkÖzgür Özel’den bomba iddia: Süleyman Soylu FETÖ’nün zamanında B planıydı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.