Pegasus’tan bedava uçuş…

Pegasus’tan yapılan açıklamada şöyle denildi:


“Pegasus, web sitesi www.flypgs.com’dan, 444 0 737 Bilet Hattı ve Pegasus bilet satış acentelerinden bilet ücreti ödemeden uçma fırsatı sunuyor. Tüm iç ve dış hatlarda 25 Ekim 2008’e kadar geçerli olacak kampanyaya, havaalanı vergileri, yakıt harcı ve servis ücreti dahil değil.


Pegasus, iki haftadır yoğun ilgi gören haftasonu kampanyalarına bir yenisini ekledi. Uçmanın kolay yolu Pegasus, bu kez 350 bin misafirine bilet ücreti ödemeden iç ve dış hatlarda uçma şansı sunuyor.


İlk haftasonu 15YTL’ye, ikinci hafta 1-30 Nisan tarihleri arasında her salı yurtiçinde yüzde 50 indirimli uçuş fırsatı sunan Pegasus’un web sitesi yoğun ziyaretçi akınına uğradı.


Bu haftasonundan başlayarak (29-30 Mart tarihlerinde) www.flypgs.com, 444 0 737’den ve Pegasus bilet satış acentelerinden bilet alacak 350 bin kişi 25 Ekim 2008’e kadar yurtiçinde 16 yurtdışında ise 21 noktaya bilet ücreti ödemeden uçacak. Biletler tükenene kadar geçerli olacak kampanyaya, havaalanı vergileri, yakıt harcı ve servis ücreti dahil değil ve kampanya dahilindeki biletlerde iptal ve tarih değişikliği yapılamayacak.


Kampanya ile ilgili kurallar:
1. Kampanyamız 29-30 Mart haftasonu (Cumartesi ve Pazar günü) başlayacak olup, 25 Ekim 2008 tarihine kadar devam edecektir.
2. Kampanya dahilindeki biletler 25 Ekim 2008’e kadar her haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri satışa açılacaktır. Kampanya biletleri acentelerimiz, web sitemiz ve call center aracılığı ile kesilebilecektir.
3. “0 YTL’lik” biletler uçuşlarımızda belli koltuk kapasitesi ile sınırlıdır.
4. Kampanya kapsamında alınan biletler iptal edilemez ve biletler üzerinde tarih değişikliği yapılamaz.”


FOTOĞRAF (Faruk Eskioğlu çekti): Pegasus uçağı…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.