Sahte doktor Ayşe Özkiraz haberi Daily Star’da

Türkiye’nin gündemine oturan sahte doktor Ayşe Özkiraz, İngiliz medyasına manşet oldu. İngiltere’nin çok okunan tabloid gazetesi Daily Star, “Sahte doktor yakayı ele vermeden 1 yıl boyunca çalıştı” başlığını attı.

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde ameliyatlara girip dikiş bile atan sahte doktor Ayşe Özkiraz, Türkiye’nin gündemine oturdu. Özkiraz’ı ihbar eden kişinin aldattığı sevgilisi ortaya çıkarken öz babası da annesi ve üvey babasının durumu bildiklerini iddia etti.

Doğum gününde hastaneye ‘ÇAPA’nın gururu’ yazılı çelenk bile yollatan Özkiraz, emniyetteki ifadesinde, “Bir sarmalın içerisine girip çıkamadım. Çok pişmanım, işlerin bu noktaya gelmesini hiç istemezdim. Herhangi bir akıl hastalığım yok. Pişmanlığımı ifade ederek, üzerime atılı suçlamayı bu haliyle kabul ediyorum” dedi.

Sahte doktor akrabası çıkan Kemal Özkiraz sessizliğini bozdu: ‘Olaydan sonra babayla konuştum, tüm aile çok üzgün’Sahte doktor akrabası çıkan Kemal Özkiraz sessizliğini bozdu: ‘Olaydan sonra babayla konuştum, tüm aile çok üzgün’
Hakkındaki skandalların ardı arkası kesilmeyen Özkiraz, Türkiye’nin ardından İngiltere’de gündem oldu.

İngiltere’nin çok okunan tabloid gazeteleri, Özkiraz’ın tutuklanmasını ve açıklamalarını okurlarına duyururken, “Sahte doktor yakayı ele vermeden 1 yıl boyunca çalıştı” başlığıyla aktardı.

2650770cookie-checkSahte doktor Ayşe Özkiraz haberi Daily Star’da

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.