Satır altlarından internet itirafı

Başbakan Tayyip Erdoğan dün Alibeyköy Meydanı’nda düzenlenen “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mecidiyeköy-Kâğıthane-Alibeyköy-Mahmutbey Metro Hattının Temel Atma ve 201 Erguvan Otobüsünün Hizmete Alım Töreni”ne katıldı.

İNTERNET İTİRAFI

İnternet ile ilgili bir grubun Taksim meydanına çıktığını söyleyen Erdoğan, “Artık Taksim Meydanı bu tür protestoların meydanı değildir bunun bilinmesini istiyoruz. Ayrılmış meydanlar neresiyse gider orada yaparsın. İstediğim yerde istediğim gibi miting yaparım, yok böyle bir şey. Kendi tabanlarına, temiz insanlara neyle izah edecekler böyle bir internet yayınını? Çok çok affedersiniz, kusura bakmayın, edepsiz görüntülere dokunma diyerek, edepsizce sokağa çıkıyor, bu paralel yapı onları destekliyor. Allah ıslah etsin diyorum, başka da bir şey demiyorum. Devletin kılcal damarlarına sızmaya çalışan bu örgüte fırsat tanımayacağız” dedi.

TÜSİAD’A YÜKLENDİ

Törende yine TÜSİAD’ı hedef alan Erdoğan, “Bu süreçte, 17 Aralık sürecinde, kimlerin kimlerle iş tuttuğuna dikkat etmenizi rica ediyorum. Yıpratmaya çalışanlar kimler? Sokakları hareketlendirmeye çalışanlar kimler? Türkiye’yi hem içerde hem dışarda karalamanın peşinde olanlar kimler? Bu ittifakı çok iyi görmeniz gerekiyor. Bu işin içinde bir de TÜSİAD var. TÜSİAD’a bak ya. Sen işine bak be, sen git üretim yap” diye konuştu.

1409870cookie-checkSatır altlarından internet itirafı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + six =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.