25 C
Istanbul
Thursday, July 29, 2021
Ana Sayfa TÜRKİYE Sedat Peker’den Uğur Dündar’a teşekkür: Size evi gezdirmek isterdim…

Sedat Peker’den Uğur Dündar’a teşekkür: Size evi gezdirmek isterdim…

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile usta gazeteci Uğur Dündar’a teşekkür etti.
Gazeteci Uğur Dündar KRT TV’de katıldığı “Şimdiki Zaman”da Sedat Peker’e teşekkür etmişti. Sedat Peker bu teşekküre sosyal medya hesabıüzerinden yanıt verdi.

Sedat Peker’in paylaşımları şu şekilde;

“Sayın Uğur Ağabey (Dündar), katıldığınız televizyon programında şahsıma etmiş olduğunuz teşekkür benim için çok değerli. Biz sizin televizyonlarda habercilik yaptığınız dönemlerde büyüdük ve sizden her zaman saygıyla bahsettim.

Sayın Uğur Dündar, Şile’ye eskiden benim olan eve gelmişsiniz, bir anınızı dinledim. İnanın ben orda olsaydım size rehberlik yapıp evi gezdirmekten memnuniyet duyardım.

 

Sayın Uğur Dündar, ben hiçbir zaman melek olduğumu söylemedim, ama bu kelek düzenin içerisinde de kurban seçilmeyi kendime yediremedim. 40 yaşından küçük kardeşlerimle bir anlaşma yaptım. Eğer ölmez sağ kalırsam anlaşmama sadık kalacağım

Kimsenin hırsızlık yapamayacağı bir sistemi onlara anlatacağım. süslü sülünün bakan olduğu, bayburt inşaatın, şenbay inşaatın, aga inşaatın üstünden onlarca milyon doları çalanların başbakanlık yaptığı ülkede, şahsıma yapılan pislik mafya yakıştırmasını asla kabul etmem.

Ben bir davaya inandım Sayın Uğur Dündar. Kendimce doğrularım vardı. İyi bir şey yaptıysam da, kötü bir şey yaptıysam da samimi olarak inandığım davam için yaptım. Teşekkürünüz için size saygılarımı sunuyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + fourteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.