Selda Bağcan Londra konseri 26 Kasım’da

Selda Bağcan ve Musa Göçmen yönetimindeki Senforock Orpheus Philnadmonic Orchestra’nın konseri 26 Kasım’da saat 19’da Londra’da “1A Camden High Street London NW1 7JE” adresindeki Koko Camden’da gerçekleşecek.

Gise Event’in organizasyonuyla Londra’da gerçekleşecek büyük konserde özel konuk olarak Serenad Bağcan da sahneye çıkacak. Gise Event yaptığı açıklamada toplumun konsere olan ilgisinden memnun olduklarını açıklayarak, erken bilet alınmasını önerdi.

Biletleri 45 sterlin olarak saptanan konserde kapıların 19’da açılacağı ve konserin 20-23 arasında gerçekleşeceği belirtildi. Biletler aşağıdaki linklerden alınabilecek:

ttps://www.koko.co.uk/events/selda-bagcan

https://www.ticketweb.uk/event/selda-bacan-koko-tickets/13323078?fbclid=IwAR0b_JbBREH-dQE3QpuZ3W_OsW3CkJO0pJYFzJXSup5juHyQkgJnFKEv-8Q

SELDA BAĞCAN?

Selda Bağcan 1948 yılında Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de doğdu, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesinde Fizik Mühendisliği bölümünden 1971’de mezun oldu.

Üniversite son sınıfta müzik yapmaya başlayan sanatçı kısa sürüde protest müziğin önde gelen müzisyenlerinden oldu. Yurtiçi ve dışında pek çok konser ve festivallere
katıldı, pek çok ödüller aldı.

1980 ve 1987 yılları arasında pasaport verilmeyen sanatçı 1981 ve 1984 yılları arasında şarkılarından dolayı üç kez Metris Askeri Ceza ve Tutukevinde hapse girdi. Sevilen sanatçı bazı filmlerde oynadı, film müzikleri yaptı.

2732310cookie-checkSelda Bağcan Londra konseri 26 Kasım’da

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.