Striptizcinin sivri topuğu göz çıkardı

Florida Eyaleti’nde West Palm Beach kenti yakınındaki bir stirptiz kulübüne “gözü gönlü açılsın” diye giden Michael Ireland adlı müşterinin gözü, dans eden kadının ayakkabısındaki sivri topuk yüzünden çıktı.

Görgü tanıklarına bakılırsa Michael, masa üzerinde dans eden kadını daha iyi görmek için ona iyice yaklaşmıştı. Michael’in güvenlik sınırını aştığı yerde, yüzü neredeyse kadının bacaklarına birkaç santimetre uzaklıkta bulunuyordu. Michael’in o kadar yaklaştığı sıra, striptizcinin sivri topuklu ayakkabısı müşterinin burnunu kırdı, elmacık kemiklerini de parçaladı. Kan revan içinde hastanelik olan Michael Kulüp yönetimini ve striptizci kadını dava etti ve 650 bin Dolar tazminat istedi. Ancak striptizci kadın, “Ben dans ederken dibime kadar sokulacak ne vardı?” diye sormadan edemedi.

Cheetan Clup adlı striptiz yerinde dans eden Suki namıyla maruf kadının gerçek adı ise basına verilmedi. Suki kulüpte striptiz danslarına uzun süredir devam etmekte olduğundan belli sayıda müşterisi zaten vardı, ancak bu dava duyulduktan sonra müşterisi artış gösterdi.

Bir gözünü sivri topuk batınca kaybeden müşterisi yerine başkaları gelince Suki, Floridalı gazeteci meslektaşlarımıza bakılırsa, bugünlerde daha iyi dans etmeye başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.