Temsilciden KKDD’ye ziyaret

KKDD Başkanı Hasan Gazi, Mali Sekreter Enver Kannur ve Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zorlu Cezaroğlu’nun hazır bulunduğu görüşmede KKDD’nin faaliyetleri hakkında bilgi alan Tuncalı, yeni kurulan KKDD’nin çalışmalarında başarılar diledi.

KKDD’nin davetlisi olarak 13 Haziran tarihinde Londra’ya bir ziyaret gerçekleştirmesi öngörülen KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun Londra temaslarının da ele alındığı görüşmede, KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Eroğlu’nun Cumhurbaşkanı olarak İngiltere’ye ilk ziyaretini gerçekleştireceğinin altını çizen Tuncalı, ziyaretin önemine değindi.

KKDD Başkanı Hasan Gazi görüşme vesilesiyle yaptığı konuşmada, KKTC Londra Temsilciliği’nin her zaman yanlarında yer almasını beklediklerini ifade ederek, Tuncalı’nın kendilerine gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Derneğin çalışmaları hakkında Tuncalı’ya bilgi veren Gazi, KKDD’nin Londra’da yaşayan Kıbrıslı Türkler arasında yeni bir dinamizm yaratma amacıyla kurulduğunu belirterek, faaliyetlerinin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda olacağını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.