Veyis Ateş yazdığı açıklamayı yayımlamaktan korktu: Sedat Peker çocuklarıma zarar verir!

Habertürk ekranlarından tanınan Veyis Ateş ile ilgili skandallar arka arkaya gelirken, Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz bugünkü köşesinde çarpıcı bir detayı kaleme aldı.

Saymaz, Veyis Ateş’in önce bir açıklama metin yazdığını ancak metni yayımlamaktan Sedat Peker’den korktuğu için vazgeçtiğini ifade etti.

Ateş’in Paramount Otel’de Cihan Ekşioğlu’nun davetlisi olarak kaldığını, bu sırada Korkmaz ile tanıştığını, başka hiçbir şekilde görüşmediklerini, gazetecilik dışında ilişkisinin bulunmadığını söylediğini belirten Saymaz, Ciner Yayın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Tekdağ’ın, “Yazılı açıklama yap, yalanla. Şaibe kalksın, sana sahip çıkalım” dediğini aktardı.

Saymaz’ın aktardığına göre; Ateş, hazırladığı yazılı metni Tekdağ’a gönderdi. Girişe “Kurumuma, mesleğime ve aileme saygımdan ötürü…” diye yazıldı. Ancak Ateş, açıklamayı paylaşmadı. Dört saat sonra Tekdağ’ı arayarak “Vazgeçtim. Peker saldırır, çocuklarıma zarar verir” dedi. Tekdağ, “Açıklamayı yapıp yapmamak senin bileceğin iş. Yapmazsan gazeteciliği sürdüremezsin, bunu da bil” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + fourteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.