Ajet’ten yaz tatiline Londra’dan ucuz uçak bileti!

Nisan ayı başından itibaren seferlerine başlayan, Ajet, İngiltere-Türkiye uçuşları için çok uygun bilet ücretleri açıkladı.

Daha önce AnadoluJet olarak bilinen Türk hava Yolları’nın yeni markası Ajet, yüksek sezon uçak bilet fiyatlarının aksine, tatilciler için ucuz denebilecek fiyatlarını duyurdu.

Hayatını Avrupa ve Birleşik Krallık ülkelerinde sürdüren ve tatil planlayan vatandaşlar, Türkiye ile KKTC’ye  AJet’in ucuz biletlerinden yerlerini ayırtmalarının tam zamanı.

ZAMAN KAYBETMEDEN BİLETİNİZİ ALIN

Londra’daki köklü seyahat acentelerinden Diplomat Travel Direktörü Dr. Seyyare Beyzade tatilcilere “bu fırsatı kaçırmayın” çağrısı yaptı.

Yaz sezonu uçak biletlerinin çok yükselme ihtimaline karşı “Ajet’in yeni açıklanan ucuz tarifeli seferlerinden bilet almanın tam zamanı” diyen Beyzade, “Ajet, Nisan ayı başından itibaren semalarda yerini aldı. Duyuran uçak bileti fiyatları çok uygun. Zaman kaybetmeden tatile gideceklerin bu indirimli fiyat fırsatını değerlendirmeliler” dedi.

Londra’nın Stansted havalimanından, Türkiye, Kıbrıs ve diğer destinasyonlara seyahat edeceklerin Temmuz ve Ağustos aylarında ucuz biletlerden yararlanabilmeleri için kendilerine ulaşmanın yeterli olacağını belirten Dr. Beyzade, “ayrıntılı bilgi için zaman kaybetmeden bizimle temas kurun” şeklinde konuştu.

Ayrıntılı bilgi ve yer ayırtmak için Diplomat Travel ile +44 (0) 20 7730 2201 numaralı telefon veya [email protected] adresine mail yazarak temas kurulabilecek.

TİME OUT DERGİSİ DE DUYURDU

İngiltere’de yayın yapan Time Out dergisinden Amy Houghton, Ajet seferlere başlamasını, “Bu yeni havayolu şirketi Ajet, Avrupa destinasyonlarına ucuz uçuşlarla İngiltere’de hizmete verecek” diye duyurdu.

Türk Hava Yolları’na ait Ajet, 31 Mart’tan itibaren göklere uçacak

Amy Houghton’un yazısı şöyle:

“Şimdi bu yılın yaz tatili seçeneklerine bakmaya başlamanın tam zamanı. Çarpıcı Bizans mimarisi, otantik sis kebapları ve rüya gibi plajları olan bir yer havasındaysanız şanslısınız. Yepyeni bir havayolu şirketi sahnede ve İngilizlere İstanbul’a uygun fiyatlı uçuşlar sunuyor.

Daha önce AnadoluJet olarak bilinen Ajet, Türk Hava Yolları’na ait ve bu ay (Mart)sonundan itibaren göklere çıkmayı planlıyor.

Yenilenen havayolu, 31 Mart’tan itibaren Londra Stansted’den İstanbul’a sefer sunacak. Biletler şu anda Ajet tek yön 131 Sterlinden satın alınabiliyor.

Ajet, önümüzdeki on yıl içinde 200 uçaklık bir filoya sahip olmayı planladığını, böylece daha uygun fiyatlı rotaların yolda olabileceğini söylüyor. Şu anda sıralanmış ve 93 farklı noktaya uçmaya hazır 95 uçağı var.” EUROVİZYON

2770170cookie-checkAjet’ten yaz tatiline Londra’dan ucuz uçak bileti!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.