Torun Denktaş Londra’da hukuk stajında

Londra’da KKTC Londra Temsilciliği’nce Hyatt Regency Hotel’de düzenlenen Cumhuriyet Resepsiyonu’na dedesi Rauf Denktaş ile birlikte katılan Pınar Denktaş, KKTC’nin uluslararası alanda hukuk mücadelesine omuz vereceğini söyledi.


Torun Denktaş, Vahib Avukatlık Bürosu’nunavukatlarıyla poz verirken kendisini şanslı hissettiğini, deneyimli avukatlardan öğrenecek çok şeyi olduğunu belirtti.Pınar Denktaş Orams Davası’nı kazanan deneyimli avukatlar ile (Işın Vahib, Ramiz Gürsoy, Pınar Denktaş ve Hasan Vahib)


Işın VahibGeçen Yıl Türk Hukukcular birliği’nce “En İyi Avukatlık Bürosu”  ödülü alan Vahib Hukuk Bürosu avukatlarından Hasan Vahib de Pınar Denktaş’ı çok başarılı ve çalışkan olarak niteleyerek, “Genç Kıbrıslı hukukçular bizden alacakları bayrağı daha ileriye taşıyacaklardır. Gençlerimiz çok parlak ve övgüye değer gerçekten. Gelecekten çok umutluyuz…” dedi.


FOTOĞRAF: Sevimliliği ve cana yakınlığı ile dikkatleri çeken torun Denktaş ve genç avukat arkadaşları Burcu Setbay (solda) ve Cenkay İlhan ile

796600cookie-checkTorun Denktaş Londra’da hukuk stajında

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.