Trump ve eşinin koronavirüs testi pozitif çıktı

ABD Başkanı Donald Trump, kendisi ve eşinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Trump, yakın danışmanlarından birinin Covid-19 olduğunu açıklaması sonrasında karantinaya girmişti.

ABD Başkanı Donald Trump, kendisinin ve eşi Melania Trump’ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, koronavirüs olduklarını duyuran Trump, “Bu akşam ben ve eşimin Covid-19 testi pozitif çıktı. Karantinaya ve iyileşme sürecine derhal başlıyoruz. Bunu beraber atlatacağız” ifadelerini kullandı.

Trump’ın yakın danışmanı Hope Hicks’in koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine, Trump eşi ile beraber karantina sürecine başlayacağını söylemişti.

Trump, test sonuçlarını almadan önce “Ufak bir mola bile vermeden sürekli çalışan Hope Hicks’in Covid-19 testi pozitif çıktı. Korkunç! First Lady ve ben test sonuçlarımızı bekliyoruz. Bu esnada karantina sürecini başlatacağız” açıklamasını yapmıştı.

Hope Hicks, düzenli olarak Trump’ın makam uçağında Başkan ve diğer üst düzey danışmanlarla ile seyahat etmekteydi. Hicks, Salı günü Demokratların Başkan adayı Joe Biden’la gerçekleşen ilk canlı yayın münazarasında, ayrıca Çarşamba günkü seçim çalışmalarında da Trump’ın yanındaydı.

SİMPSON KEHANETİ

Dünyaca ünlü kült çizgi film Simpsonlar (The Simpsons) kehanetleriyle sosyal medyaya konu olmaya devam ediyor. Dizi, Donald Trump’ın başkan seçileceği konusunu önceden işlemesi Trump’ın öldüğü iddialarıyla da gündeme gelmişti. Ancak ölüm tarihi olarak işaret edilen 27 Ağustos 2020’de Trump, 3 Kasım’da yapılacak 59. başkanlık seçimleri için aday gösterilmişti. ABD Başkanı Donald Trump’ın corona virüsüne yakalandığını duyurması ardından Simpsons kehanetlerindeki ölüm sahnesi bir kez daha gündeme geldi.

2456720cookie-checkTrump ve eşinin koronavirüs testi pozitif çıktı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.