Bülent Uygun istifa etti

Teknik Direktör Bülent Uygun, ligde 2-0 galip ayrıldıkları Antalyaspor maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında, ”Teşekkür ederim, çocuklarım çok iyi oynadı, iyi mücadele etti, karşılığında gerekeni yapmaya çalıştı ve sonucunda Antalyaspor gibi güçlü bir takımı, yenme başarısı göstermiş bulunmaktayız” dedi.

Uygun, ”Burada 7. senem doluyor. Bu 7 maçlık periyotta ister istemez sıkıntı yaşamıştık, düzeldiğimiz noktaydı bu nokta. Düzeldiğimizi gösterdik, 14 tane sakatımız da oldu, 14 tane kadroda düşündüğümüz adamla, bırakın bunların bir tanesiyle baş edemezken, benim takımım bunlarla baş etti. Ama sonucunda tabi istemediğimiz sonuçlar ortaya çıktı, üzdük. Şampiyonlar Ligi’ne gittik, UEFA’lara gittik, her şeyi yapmaya çalıştık, ama bu sezon istediğimizi veremedik, bundan sonra da istifamı verdim, tüm Sivaslılar hakkını helal etsin” dedi.

Basın toplantısı masasından ayrılan Uygun, istifasının Sivasspor Yönetim Kurulu’nca kabul edilip edilmediği yönündeki soruya net bir cevap vermezken, ”isterse kabul etmesinler” sözlerini sarf etti.

725940cookie-checkBülent Uygun istifa etti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ten − 9 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.